اعطای نشان امین الضرب به جناب آقای نصرالله ایزدپناه بنیانگذار استیل البرز

چهارمین دوره اهدای نشان و تندیس امین الضرب روز دوشنبه در تالار وحدت برگزار شد که این مراسم همزمان با سالگرد صد و سی و شش سالگی اتاق بازرگانی تهران بود.

نشان امین‌الضرب توسط آقایان؛خلیلی پدر صنعت ایران، خوانساری رئیس اتاق بازرگانی تهران، غلامعلی سلیمانی بنیانگذار کاله به جناب آقای نصرالله ایزدپناه بنیانگذار استیل البرز به پاسداشت یک عمر حضور در عرصه کارآفرینی اعطا شد.

شایان ذکر است رویداد اهدای نشان کارآفرینی امین الضرب برای بزرگداشت کارآفرینان و یاد مرحوم امین الضرب برگزار می‌شود. حاج محمد حسن امین‌الضرب از مهم‌ترین کارآفرینان قرن ۱۹ و نخستین سرمایه‌گذار در بخش خصوصی بوده است.

در این مراسم هشت نشان و تندیس امین‌الضرب به چهره‌‌های اقتصادی که از سوی هیات داوران برگزیده شده بودند اهدا شد (یک نشان به‌طور مشترک). این مراسم که پایه‌گذاری آن از سوی اتاق بازرگانی تهران صورت گرفته، جشنواره‌ای از سوی بخش خصوصی برای تقدیر از چهره‌های فعال بخش خصوصی است.

نصرالله ایزدپناه (موسس استیل البرز) به عنوان صنعتگر ، سهیلا ترابی فارسانی نشان امین الضرب را در بخش پژوهشگر اقتصادی، علینقی مشایخی به عنوان اقتصاددان، میلاد منشی پور (یکی از کارگزاران تپ‌سی) به عنوان کسب‌وکار اینترنت‌محور، مهدی خان محمدی (موسس نان سحر) و نورالدین نوربخش (بنیانگذار لبنیات دامداران) نشان امین‌الضرب را به خود اختصاص دادند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *