مراجعه به خانه های البرز این امکان را برای شما فراهم می آورد که محصولات را در فضای مشابه آشپزخانه مشاهده و قبل از خرید تصویر بهتری از چیدمان محصولات داشته باشید.
با توجه به نیاز به مشاهده محصول در فضای آشپزخانه و به منظور سهولت فرآیند خرید برآن شدیم بستری برای چیدمان و انتخاب محصولات در فضای شبیه سازی شده فراهم آوریم.
در این برنامه میتوانید از لیست آشپزخانه های طراحی شده فضای متناسب با سلیقه خود انتخاب و محصولات پیشنهادی را در آن جایگذاری نمایید.


برای شرکت در مسابقه پخت و شو به سبک تو لطفا نکات زیر را مطالعه فرمایید:
🔴عزیزانی که از طریق تلفن همراه اندرویدی خود قصد شرکت در مسابقه را دارند میتوانند برنامه را از لینک نسخه اندروید دانلود و نصب کرده، پس از ورود و انتخاب آشپزخانه مد نظر با توجه به راهنمای تصویری (داخل برنامه)، محصولات را طبق سلیقه خود در دکور جایگزین نمایند.از آشپزخانه و محصولات انتخابی اسکرین شات گرفته و در صفحه شخصی اینستاگرام خود با #پختوشو پست کنید.
اگر صفحه شما خصوصی(پرایوت) است تصویری از پست درج شده به صفحه اینستاگرام استیل البرز دایرکت بزنید.(در قسمت ارسال پیام به صفحه)
🔴عزیزانی که گوشی همراه با سیستم عاملios دارند لطفا از طریق کامپیوتر وارد نسخه تحت وب یا ویندوز شده و طبق مراحل بالا پیش روند.