چگونه قبل از خرید، مدل مورد نیاز را به طور صحیح انتخاب کنیم؟

وب سایت استیل البرز شامل اطلاعات کاملی است که می توان به صورت غیر حضوری مدل های متنوع این محصول را بررسی و مقایسه نمود. همچنین با حضور در خانه های البرز، شما قادر خواهید بود محصولات را از نزدیک مشاهده و مشاوره رایگان دریافت نمائید و از ویژگی ها و نحوه عملکردی محصولات از نزدیک آشنا گردید. همچنین برای کسب اطلاعات بیشتر با مراکز و نمایندگی های فروش استیل البرز تماس حاصل فرمایید.

هود استیل البرز
هود با چه قدرت مکشی انتخاب نماییم؟

انتخاب در این بخش کاملا به متراژ آشپزخانه شما وابسته است.همچنین در نظر داشته باشید که مکش بالاتر رابطه مستقیم با صدای ایجاد شده محصول دارد و به طور تقریبی بالاترین قدرت مکش مورد نیاز مصرف کنندگان از 900 متر مکعب در ساعت تجاوز نمی کند. این قدرت مکش هوای یک آشپزخانه 15 متری را در 3 دقیقه تهویه می نماید. با توجه به بکارگیری فن ست های پلاستیکی و فلزی، هودهای استیل البرز دارای قدرت های متنوعی در مکش می باشند.

چگونه می توان تنظیمات عملکردی هود را کنترل نمود؟

هود های تولیدی شرکت استیل البرز با توجه به مدل انتخابی توسط مشتریان عملکردهای متنوع را در اختیار کاربر قرار می دهد. عملکردهایی همچون:
سیستم کاهنده صدا
تنظیم دور موتور که در بعضی مدل ها تا میزان 8 دور می باشد
داشتن نمایشگر دیجیتالی جهت آگاهی کاربر از وضعیت عملکردی هود در اغلب مدل ها.
سنسور دود و حرارت
صفحه کلید لمسی، لمسی لغزشی و مکانیکال (دکمه ای)
ریموت کنترل و سیستم روشنایی
سیستم حداکثر و حداقل مکش در لحظه
مجهز بودن به سیستم اینورتر در مدل های 8 دور

هود استیل البرز
صدای هود در زمان روشن بودن چه میزان است؟

به طور میانگین صدای بیشتر مدل ها در حالت حداکثر توان کمتر از 48 دسی بل می باشد. حداکثر صدای ایجاد شده توسط هود های استیل البرز 65 دسی­بل است که در حد یک مکالمه معمولی می باشد. در نظر داشته باشید که استفاده از حداکثر قدرت مکش معمولا برای مدت کوتاهی انجام می پذیرد. ضمنا کمترین میزان صدای هودهای استیل البرز نیز 42 دسی بل می باشد.

نحوه نصب هود به چه صورتی می باشد؟

در هنگام انتخاب یک وسیله جدید، بطور طبیعی شما می خواهید بدانید آیا این هود در آشپزخانه شما قابلیت نصب دارد. اول و مهمتر از همه اینکه نصب هود می بایست توسط یک متخصص مجاز نصب گردد. اما شما میتوانید به نصب درست هود به صورت زیر کمک کنید:

معمولا ابعاد هود با توجه به طول اجاق گاز انتخاب می شود، بنابراین محصول خود را براساس طول اجاق گاز خود انتخاب و خریداری نمائید.

آگاهی از ابعاد و مشخصات محل نصب هود در آشپزخانه که توسط کابینت کار تعبیه می گردد. تطبیق این مشخصات با ابعاد مندرج در وب سایت و کاتالوگ های استیل البرز می تواند راهنمای خوبی در انتخاب محصول مناسب شما باشد.

نصب و راه اندازی رایگان هود شامل چه مواردی می باشد؟

خارج کردن دستگاه از بسته بندی

نصب هود در محل تعیین شده و اتصال آن به برق شهری

نصب متعلقات هود

راه اندازی دستگاه و چک کردن موارد عملکردی

آموزش کار با دستگاه

روش نظافت هود به چه صورتی است؟

قطعات ظاهری هودهای استیل البرز مثل فیلترهای آلومینیومی که بیشتر در معرض آلودگی و دود و چربی قرار می گیرند، به راحتی قابل جداشدن، شستشو و جایگذاری می باشند. ( امکان شستشو در ماشین ظرفشویی نیز وجود دارد.)  همچنین در طراحی محصولات سعی شده امکان نظافت نقاط کور به سهولت فراهم شود.