نحوه عملکرد مایکروویو چگونه است ؟

سیستم عملکرد مایکروویو به این صورت می باشد که انرژی برق توسط قطعه ای به نام مگنترون تبدیل به مایکروویو میگردد. امواج مایکروویو موجب میگردد مولکول‌های آب داخل غذا به جنبش درآیند که این امر باعث تولید گرما در غذا و پخت آن می‌شود.

مایکروویو استیل البرز
مایکرویو استیل البرز

مایکروویو با سولاردوم چه تفاوتی دارد؟

در واقع سولاردوم همان مایکروویو است که المنت های نوری نیز به این سیستم اضافه گردیده است. در بالای محفظه نوعی المنت نوری تعبیه شده است که گرما را با عمق نفوذ بسیار بالا به سمت مواد غذای می تاباند. سولاردوم باعث میگردد پخت غذا در مدت زمان کمتری صورت پذیرد و ارزش مواد غذایی حفظ گردد.

دستورات پخت غذایی مایکروویو چگونه است؟

مایکروویوها این قابلیت را دارند تا شما غذاهای متنوعی را طبخ نمایید. غذاهای ایرانی و فرنگی همچون انواع پیتزا، لازانیا، ماهی، گوشت، سبزیجات، کیک، انواع شیرینی و موارد بسیار دیگر. همچنین مایکروویو استیل البرز دارای برنامه های پخت پیش فرض نیز می باشد که این امر موجب سهولت در کاربری این محصول میگردد. ضمنا مایکروویو های استیل البرز با داشتن المنت درونی امکان گریل  نمودن را نیز دارا می باشند.

مایکرویواستیل البرز
چگونه قبل از خرید، مدل مورد نیاز را به طور صحیح انتخاب کنیم؟

وب سایت استیل البرز شامل اطلاعات کاملی است که می توان به صورت غیر حضوری مدل های متنوع این محصول را بررسی و مقایسه نمود. همچنین با حضور در خانه های البرز، شما قادر خواهید بود محصولات را از نزدیک مشاهده و مشاوره رایگان دریافت نمائید و از ویژگی ها و نحوه عملکردی محصولات از نزدیک آشنا گردید. همچنین برای کسب اطلاعات بیشتر با مراکز و نمایندگی های فروش استیل البرز تماس حاصل فرمایید.

تجربه لذت آشپزی با مایکروویو های توکار استیل البرز به چه صورتی است؟

ما در شرکت استیل البرز بر این اعتقاد هستیم که آشپزی باید لذت بخش باشد و نه یک کار طاقت فرسا. به عنوان مثال هنگامی که ارتفاع قرار گیری مایکروویو مناسب نباشد میتواند موجب آسیب به علاقه شما به آشپزی گردد. اما راه حل چیست؟ مایکروویو های شرکت ما به راحتی میتواند در کابینت، در ارتفاعی مناسب در مقابل چشمان شما نصب گردد و در کنار محصولات دیگر آشپزخانه ترکیبی کامل و زیبا بوجود می آورد.

تاثیر مایکروویو بر مواد مغذی غذا چگونه است؟

مواد غذایی که در مایکروویو پخته می شوند همانند پخت مواد غذایی در فر های های معمولی دارای مواد مغذی هستند و بی خطر، تنها تفاوتی که میتوان بین پخت مایکروویو با فر های معمولی به آن اشاره نمود این است که انرژی مایکروویو عمیق تر درون مواد غذایی نفوذ می کند و زمان انجام پخت را کاهش می دهد.

تصورات اشتباه و غلط در خصوص مایکروویو: این مهم است که آگاه باشیم مواد غذایی پخته شده در اجاق مایکروویو دارای”رادیواکتیو” نمی باشند. مایکروویوها کاملا شبیه لامپ عمل میکنند و پس از خاموش شدن دستگاه امواج مایکروویو در محفظه باقی نمی ماند. همانند این است که با خاموش شدن لامپ دیگر هیچ  نوری وجود ندارد.

نصب و راه اندازی رایگان محصول شامل چه مواردی می باشد؟

خارج کردن دستگاه از بسته بندی

نصب محصول در محل تعیین شده و اتصال آن به برق شهری

نصب متعلقات

راه اندازی دستگاه و چک کردن موارد عملکردی

آموزش کار با دستگاه