فر با چه حجمی انتخاب نماییم ؟

فرهای موجود در بازار از نظر حجم  متفاوت می باشند اگر شما خانواده پر جمعیتی می باشید بهتر است فر با حجم بالا انتخاب نمایید در غیر اینصورت فرهای با ظرفیت پایین تر نیز برای شما مناسب می باشد. همچنین در هنگام خرید، می بایست ابعاد در نظر گرفته شده برای نصب فر را نیز مورد توجه قرار داد. تا بعد از خرید دچار مشکل نشوید. این ابعاد در وب سایت و کاتالوگ استیل البرز درج شده است.

فر استیل البرز
فر استیل البرز

موارد عملکردی که بهتر است یک فر داشته باشد چیست؟

 فرهای موجود در بازار دارای عملکردهای متفاوت می باشند که بعضی از عملکردها بسیار کاربردی و پر استفاده می باشند که باید در هنگام انتخاب فر به آنها توجه نمود. مواردی چون، داشتن دستورات پخت پیش فرض، ریل تلسکوپی، فن خنک کننده، فن کانوکشن، قفل کودک، سنسور پخت و موتور جوجه گردان. شرکت استیل البرز همواره تلاش نموده است جهت پاسخ به نیاز های متنوع مشتریان محترم خود محصولاتی با تنوع عملکردی بالا تولید و به مشتریان خود ارائه نماید.

بهترین مدل فر توکار کدام است؟

فرهای توکار شرکت استیل البرز با بکارگیری قطعات و تکنولوژی معتبر، دارای عملکرد های متنوعی می باشد. همچنین محصولات فر با توجه به تقسیم بندی انرژی مصرفی به فرهای تمام برقی، فرهای گازی-برقی و فرهای گازی تقسیم میگردند. که مشتریان محترم با توجه به نیاز خود می توانند اقدام به انتخاب نمایند. ضمنا” از نظر رنگ نیز محصولات فر در دو رنگ سفید و مشکی به مشتریان عرضه میگردد.

چگونه قبل از خرید، مدل مورد نیاز را به طور صحیح انتخاب کنیم؟

وب سایت استیل البرز شامل اطلاعات کاملی است که می توان به صورت غیر حضوری مدل های متنوع این محصول را بررسی و مقایسه نمود. همچنین با حضور در خانه های البرز، شما قادر خواهید بود محصولات را از نزدیک مشاهده و مشاوره رایگان دریافت نمائید و از ویژگی ها و نحوه عملکردی محصولات از نزدیک آشنا گردید. همچنین برای کسب اطلاعات بیشتر با مراکز و نمایندگی های فروش استیل البرز تماس حاصل فرمایید.

تفاوت فرهای توکار و معمولی چیست؟

از نظر عملکردی فرهای توکار با فرهای معمولی (مبله) یکسان می باشند اما با توجه به طراحی های مدرن آشپزخانه های امروزی فرهای های توکار بیشتر مورد انتخاب قرار میگیرند زیرا محدودیت های نصب فرهای معمولی را نداشته و موجب هماهنگی بیشتر با کابینت و فضای اشپزخانه می گردد. همچنین فرهای توکار در قیاس با فر تعبیه شده در اجاق های مبله قابلیت نصب در ارتفاع مطلوب این محصول در کابینت را دارد که موجب سهولت در دسترسی و نظارت کامل بر فرایند پخت را در اختیار شما قرار می دهد. ضمنا فرهای توکار شرکت استیل البرز با داشتن ابعاد بهینه، گزینه مناسبی برای افرادی با آشپزخانه کوچک و ایده های بزرگ می باشد. فرهای شرکت استیل البرز طیف کاملی از ویژگی ها را در اختیار شما قرار می دهد.

میزان مصرف انرژی فرهای برقی چقدر است؟

 برخلاف تصور بسیاری، فرهای برقی میزان مصرف بسیار مناسبی دارند زیرا درب محصول بصورت کامل بسته میشود و مانع از خروج گرما از داخل محفظه میگردد. همچنین فن کانوکشن باعث میگردد گرمای تولید شده در فر چرخش نماید و سرعت و راندمان حرارتی فر افزایش پیدا نماید.

نصب و راه اندازی رایگان محصول شامل چه مواردی می باشد؟

خارج کردن دستگاه از بسته بندی

نصب محصول در محل تعیین شده و اتصال آن به برق شهری و گاز ( برای محصولاتی که گازی و یا برقی و گازی می باشند)

نصب متعلقات

راه اندازی دستگاه و چک کردن موارد عملکردی

آموزش کار با دستگاه