فروش اعتباری صندوق بازنشستگی کشوری

فروش آنلاین وبسایت استیل البرز از تاریخ 18 فروردین 1403 فعال خواهد شد. با تشکر از صبوری شما

پیرو امضای تفاهم‌نامه صندوق بازنشستگی کشوری با شرکت صنایع استیل البرز  این امکان فراهم شده است تا بازنشستگان و وظیفه‌بگیران گرامی بتوانند کالاهای مورد نیاز خود را به صورت اقساط خریداری کنند.

شرایط و چگونگی خرید

۱. برای هر یک از بازنشستگان، اعتبار مشخصی (حداکثر ۱۲ میلیون تومان) برای خرید لوازم خانگی توکار آشپزخانه در نظر گرفته شده است؛ این اعتبار بر اساس خالص دریافتی حقوق ماهانه محاسبه شده و در سامانه خرید شرکت استیل البرز قابل مشاهده است.
۲. هنگام خرید مقدار اعتبار درخواستی در هر خرید-تا سقف اعتبار قابل تخصیص- توسط خریدار تعیین می‌شود.
۳. در هر خرید، ۲ درصد از بهای کالا به صورت نقدی (صرفا از طریق سپهر کارت بانک صادرات بازنشسته گرامی) دریافت می‌‌شود و ۹۸ درصد باقیمانده بدون سود بانکی و در ۱۲ قسط مساوی (یک ساله) از حقوق ماهانه کسر خواهد شد.
۴. در صورتی که بهای کالا، بیش از سقف اعتبار در نظر گرفته شده باشد، مبلغ اضافه بر اعتبار باید به صورت نقدی پرداخت شود.
۵. استفاده از اعتبار در نظر گرفته شده، کاملا اختیاری است و بازنشستگان می‌توانند در صورت تمایل در یک یا چند نوبت از این اعتبار استفاده کنند.

6.کاربر گرامی با مراجعه به صفحه محصولات استیل البرز، پس از انتخاب محصولات وارد صفحه صورتحساب شده و با ثبت نام در وبسایت استیل البرز/ ورود به سایت  اطلاعات مورد نیاز را تکمیل و با وارد کردن کد ملی و شماره دفتر کل بازنشسته گرامی ثبت و دریافت اعتبار را زده و پس از استعلام توسط صندوق بازنشستگی و کم شدن مبلغ از کل فاکتور وارد درگاه پرداخت شده و میزان 2% مبلغ را از درگاه پرداخت کنید. توجه داشته باشید پرداخت فقط باید از کارت بانک صادرات و کارت حقوق بازنشسته می بایست انجام شود.
برای ورود به صفحه محصولات استیل البرز اینجا کلیک کنید.

پشتیبانی فروش آنلاین: 02183241133