آلیاژ مورد استفاده در تولید شیرآلات چیست و چرا شیرآلات تمام استیل استیل البرز؟

بدنه شیرآلات‌ موجود در بازار  اکثرا” از آلیاژ برنج ساخته می شود. این آلیاژ ترکیبی از فلز برنج، روی و سرب می باشد. اما شرکت استیل البرز اقدام به ارائه شیر های تمام استیل به بازار داشته است. بهتر است اگر تصمیم به خرید شیرهایی با آلیاژ برنج دارید دقت نمایید که در آن درصد بسیار ناچیزی سرب به کار رفته باشد. زیرا سرب ماده ای سمی بوده که برای سلامتی انسان خطرناک است. قیمت شیرآلات استیل به خاطر استفاده از آلیاژ استینلس استیل نسبت به شیرآلات برنجی بیشتر بوده و در زمره شیرهای لوکس بازار قرار می گیرند. بنابراین یکی از اولین مواردی که بایستی در خرید شیرآلات بهداشتی به آن توجه داشته باشید، جنس بدنه به کار رفته در آن می باشد.

شیرآلات استیل البرز
شیر استیل البرز
ویژگی های عملکردی شیرالات که باید به آنها توجه نمود چه مواردی میباشند؟

برای آشپزخانه خود می توانید از شیرآلات اهرمی، شیرهای فلکه ای و یا شیرهای دارای شلنگ استفاده کنید. بهترین گزینه برای آشپزخانه منزل شما، شیرهای تک اهرمی است که قابلیت جدا شدن خروجی شیر از بدنه آن وجود دارد. به کمک این مدل شیرها، می توانید انواع قابلمه ها و ظروف را در سینک قرار بدهید و پس از اتمام شستن ظرف، قسمتهای مختلف سینک را با آب شستشو دهید. همچنین انتخاب مدل اسپری کردن آب به صورت معمولی و شاوری میتواند مورد مهمی باشد که در هنگام انتخاب شیر آشپزخانه باید به آن توجه نمود.

 

با توجه به اهمیت کمبود منابع آبی چه مدل شیری انتخاب نماییم؟

امروزه با توجه به کمبود منابع آبی، تولید کنندگان به تولید شیرآلات ‌کم مصرف روی آورده اند. یکی از عواملی که می تواند باعث کاهش مصرف آب شود، استفاده از پرلاتور در شیرآلات‌ بهداشتی می باشد. پرلاتور یا آبفشان با مخلوط آب و هوا باعث جریان آب به صورتی حجیم تر می شود. همچنین آب جاری شده حسی نرم روی پوست ایجاد کرده و در عین حال به اطرف پاشیده نمی شود. این تکنولوژی در تمامی مدل های شیر استیل البرز بکار رفته است.

شیر استیل البز
چگونه قبل از خرید، مدل مورد نیاز را به طور صحیح انتخاب کنیم؟

وب سایت استیل البرز شامل اطلاعات کاملی است که می توان به صورت غیر حضوری مدل های متنوع این محصول را بررسی و مقایسه نمود. همچنین با حضور در خانه های البرز، شما قادر خواهید بود محصولات را از نزدیک مشاهده و مشاوره رایگان دریافت نمائید و از ویژگی ها و نحوه عملکردی محصولات از نزدیک آشنا گردید. همچنین برای کسب اطلاعات بیشتر با مراکز و نمایندگی های فروش استیل البرز تماس حاصل فرمایید.

کارتریج شیرالات از چه نوع جنسی باشد بهتر است؟

یکی از نکات مهم در انتخاب شیرآلات توجه به جنس کارتریج می باشد.کارتریج های سرامیکی موجب میگردد آب کاملا بهداشتی داشته باشید و همچنین اگر می خواهید خیالتان از نظر چکه کردن آب راحت باشد، مدلی خریداری کنید که دارای کارتریج سرامیکی باشد. البته کارتریج های دیگر تا چند سال قطره ای آب از خود پس نمی دهند اما به هیچ عنوان از دوام کارتریج های سرامیکی برخوردار نیستند. قیمت شیرآلات که دارای کارتریج سرامیکی می باشند تقریبا هم اندازه دیگر انواع کارتریج می باشد. توصیه می شود هنگام خرید شیرآلات بهداشتی به نوع کارتریجی که شیرآلات‌ دارد، توجه کنید.

برای مناطقی که فشار آب کم است چه نوع شیرالاتی بهتراست استفاده گردد؟

می توان گفت هر چه فشار آب پایین تر باشد، بایستی شیری با کارتریج بزرگتر خریداری کنید. بنابراین فراموشتان نشود که در هنگام خرید شیرآلات به سایز کارتریج توجه کنید. سایز کارتریج های موجود در بازار به طور تقریبی ۳۵ و ۴۰ میلیمتر می باشد.