تعداد لگن سینک و یا جهت لگن به چه صورتی است؟

سینک ها داری تک لگن، دو لگن و در بعضی از محصولات دارای لگن میوه شوی می باشند. مصرف کنندگان حق انتخاب لگن چپ یا راست در هر یک از محصولات را دارند.

سینک استیل البرز
استینلس استیل
جنس و کیفیت سینک ها تولیدی چگونه است؟

این محصولات از جنس استنلس استیل 304 با کیفیت وارداتی تولید میشوند و به دو شکل مات و براق مورد استفاده قرار می گیرند. مدل های سینک شیشه ای نیز جهت افزایش تنوع در سبد محصولات سینک قرار دارند که در آن ها از شیشه های سفید و مشکی وارداتی استفاده شده است.

روش  تمیز نمودن و نگهداری سینک به  به چه صورتی میباشد؟

شرکت استیل البرز برای سهولت در تمیزی و نگهداری سینک توسط  کاربر نکات مهندسی را به درستی مطالعه و در تولید محصولات خود اجرایی نموده است. همچنین بر روی محصولات سینک ماده شوینده مخصوص را نیز به مشتریان محترم خود ارائه میدهد که این ماده شیونده در کنار تمیزی و براقی سینک مانع از اسیب دیگر شوینده ها به سینک میگردد.

سینک استیل البرز
چگونه قبل از خرید، مدل مورد نیاز را به طور صحیح انتخاب کنیم؟

وب سایت استیل البرز شامل اطلاعات کاملی است که می توان به صورت غیر حضوری مدل های متنوع این محصول را بررسی و مقایسه نمود. همچنین با حضور در خانه های البرز، شما قادر خواهید بود محصولات را از نزدیک مشاهده و مشاوره رایگان دریافت نمائید و از ویژگی ها و نحوه عملکردی محصولات از نزدیک آشنا گردید. همچنین برای کسب اطلاعات بیشتر با مراکز و نمایندگی های فروش استیل البرز تماس حاصل فرمایید.

سینک با چه عمق لگنی انتخاب کنیم ؟

عمق لگن سینک های استیل البرز از 12.8 سانتیمتر تا 23.5 سانتیمتر طراحی شده اند به شکلی که مشتریان با توجه به نیاز خود میتوانند عمق لگن را انتخاب نمایند. سینک های عمیق تر در هنگان شستسو باعث میگردند پرش آب ناشی از ظرف شستن به بیرون کمتر اتفاق بیافتد اما در نظر داشته باشید که برای افراد با قد کوتاه، کارکردن با سینک عمیق خیلی راحت نمی باشد. به خاطر داشته باشید با توجه به نحوه نصب سینک های زیر کابینتی این عمق تا 4 سانتیمتر افزایش می یابد.

محصولات سینک معمولا در نوع فانتزی دارای بیشترین عمق و در سینک های کلاسیک یا معمولی دارای کمترین عمق می باشند.

آبریز سینی به چه صورتی می باشد؟

سینی های محصولات سینک دارای طرح های متنوعی می باشند که از نظر آبریز به دو نوع آبریز از سینی و آبریز داخل لگن تقسیم میشوند.

خروجی های آب دایره ای و مربعی شکل که هر کدام سیفون مختص به خود را دارا می باشند از دیگر تفاوت های طراحی محصولات استیل البرز می باشند.

سینک از نظر روکار ، توکار و زیرکابینتی چه تفاوتی با هم دارند؟

نحوه نصب سینک یکی از سوالات متداول است که برای مصرف کنندگان در هنگام انتخاب سینک پیش می آید. در ادامه انواع سینک ها از نظر نصب معرفی شده است.

سینک توکار: برای نصب این نوع سینک بخشی از فضای داخلی کابینت برش می خورد و سینک از طریق چسب و بست در میان کابینت نصب می گردد. اغلب نسبت به مدل مشابه روکار خود دارای وزن و قیمت کمتری نیز می باشد. همچنین در نصب این نوع سینک، نوار PU (آب بند) استفاده می گردد.

سینک روکار: نصب این نوع سینک فضای بین کاربر و شیر آشپزخانه را بطور کامل می پوشاند و تمام عرض کابینت برش می خورد. اغلب نسبت به مدل مشابه توکار خود دارای وزن و قیمت بیشتری نیز می باشد. همچنین در نصب این نوع سینک، نوار PU (آب بند) مورد استفاده قرار نمی گیرد.

سینک زیر کابینتی: امروزه در بسیاری از طراحی های معماری و دکوراسیون داخلی مدرن ما شاهد استفاده از سینک زیرکار هستیم که برای زیر صفحات کورین یا در کل زیر صفحات کابینت استفاده می شود. این سینک ها نسبت به سینک های توکار دارای ظرافت بیشتری هستند و زیبایی منحصر به فردی به آشپزخانه شما می دهند. اگر شما زیبایی آشپزخانه خود را در اولویت اول خود قرار می دهید و زمانی در طول روز برای رسیدگی و خشک کردن اطراف سینک صرف می کنید این سینک ها برای شما مناسب هستند.