از فعالیت های ترویجی صورت گرفته توسط شرکت استیل البرز، احداث نمایشگاه ها و فروشگاههایی تحت عنوان خانه های استیل البرز می باشد. اولین خانه در سال 94 در شهر قزوین تاسیس شد. استیل البرز جزء معدود برندهای ایرانی است که با ایده خانه منسوب به برند فعالیت می نماید. هم اکنون استیل البرزدر ۴ نقطه از جمله تبریز، کرمان، کرمانشاه و تهران به صورت خانه استیل البرز فعالیت می نماید.

بنا به فلسفه وجودی محصولات تولیدی و لزوم بررسی نزدیک و بیشتر استفاده کننده و مشتریان و درک این موضوع که عمده فروشندگان این محصولات ( بنا به مقتضیات بازار) فضای برزگی جهت نمایش این محصولات در اختیار ندارند و بنا به ایجاد حس تفاهم و همدلی میان فروشنده و خریدار، شرکت استیل البرز را بر آن داشت تا با احداث و راه اندازی خانه ها، نقطه تماسی ایجاد نماید تا از طرفی نیاز بازار به حضور ویترینی محصولات برآورده شود و هم مشتریان بتوانند به راحتی و با آسایش خیال در فضای انتخاب قرار گیرند و آزادانه محصولات مختلف را امتحان کرده و علاوه بر آن بازخوردهای مورد نظرشان را به نمایندگان برند انتقال دهند.

شرکت استیل البرز یک بیزینس و صنعت خانواده محور است. همانطور که این اعتقاد وجود دارد که آشپزخانه قلب و مرکز یک خانه است، استیل البرز بر این باور است که خانواده ، محور و مرکز و اساس و رکن اصلی جامعه است و می بایست برای حفظ و پاسداشت آن تلاش کرد. این شرکت قویا معتقد است که آشپزخانه فضای گرهمایی خانواده است، فضایی که محل گپ و گفت خانواده است و فضای امن و گرمی است که می تواند به تحکیم روابط خانوادگی کمک نموده  و افراد خانواده را به هم نزدیکتر نماید.

همچنین در آشپزخانه است که در مورد تصمیمات مهم خانوادگی می توان صحبت کرد و با اعضا شور و مشورت نمود. این فضای دوست داشتنی و این قلب گرم و تپنده خانه، اعتماد و دوستی هرچه بیشتر را برای خانواده ها به ارمغان می آورد.

با نامگذاری این مراکز به نام خانه استیل البرز سعی بر آن شده که ارتباط نزدیک این برند با مردم در درجه اهمیت بالاتری قرار گیرد و با ایجاد حس تعلق خاطر و درک و همدلی با مصرف کنندگان کالای تولید شده توسط این شرکت، ارتباط نزدیکتری بین برند و مردم شکل گیرد.با همین ایده و برای تسهیل روابط ، این خانه ها، با حضور در مراکز استانهای مختلف در دسترس تعداد زیادی از هموطنان قرار خواهد گرفت .