اجاق گاز های صفحه ای بهتر است یا اجاق گازهای معمولی؟

از نظر توان حرارتی تقریبا عملکردی مشابه به یکدیگر دارند با این تفاوت که برای استفاده از اجاق گازهای صفحه ای دیگر محدودیت های اجاق های معمولی از نظر مکان استفاده را نخواهید داشت و دست شما برای نصب در هر قسمت از آشپزخانه باز است. همچنین فضای کمتری اشغال مینماید و جابه جایی آسان تری دارد.

اجاق گاز استیل البرز
اجاق گاز استیل البرز
اجاق با چه تعداد شعله مناسب تر است؟

با توجه به اینکه ابعاد اجاق گاز متناسب با تعداد شعله های آن متفاوت است، این موضوع با کاربری مشتری ارتباط مستقیم دارد. به طور معمول اجاق های 5 شعله پاسخگوی استفاده روزمره مشتریان می باشند. این گروه محصولات دارای یک شعله پلوپز می باشند که متناسب با سبک آشپزی هم میهنان عزیز در محصولات اجاق استیل البرز گنجانده شده است.

نحوه نصب اجاق به چه صورتی می باشد؟

در هنگام انتخاب یک وسیله جدید، بطور طبیعی شما می خواهید بدانید آیا این اجاق در آشپزخانه شما قابلیت نصب دارد یا خیر. اول و مهمتر از همه اینکه نصب اجاق می بایست توسط یک متخصص مجاز نصب گردد.

اجاق گاز استیل البرز
بهترین مدل اجاق گاز صفحه ای کدام است ؟

محصولات اجاق گاز تولیدی شرکت استیل البرز دارای طیف گسترده و متنوعی جهت پاسخ دادن به نیاز مشتریان می باشد.

اجاق های استیل، شیشه ای و سرامیکی

اجاق هایی با تجهیزات گازسور ایتالیایی و ایرانی

اجاق های ایتالیایی استیل البرز از قطعات شرکت های جهانی معتبر ساباف و دیفندی بهره می برند که استیل البرز از بهترین قطعات آن ها استفاده می نماید:

سری 2 AE ساباف (دارای راندمان بالاتر نسبت به سایر مدل های ساباف)

سری 3 HE و شف دیفندی (بصورت انحصاری در ایران)

مشتریان محترم می توانند با توجه به نیاز خود اجاق مورد نظر خود را از نظر تعداد شعله، توان حرارتی، ابعاد، جنس و رنگ انتخاب نمایند.

روش تمیز نمودن اجاق گاز به چه صورتی می باشد؟

حتی افرادی که به آشپزی علاقمند هستند یکی از دغدغه های اصلی شان تمیز کردن آسان اجاق است. به طور معمول صفحه اجاق های شیشه ای و سرامیکی نسبت به استیل سهولت بیشتری دارد و با یک پارچه تمیز و کمی مواد پاک کننده به راحتی انجام می پذیرد.

چند پیشنهاد برای تمیز نمودن اجاق:

در صورتیکه ابعاد چدنی ها برای قرار دادن در ماشین ظرفشویی مناسب است، آنها را به این وسیله شستشو دهید.شبکه های چدنی را در ظرف آب بطوریکه در آن غوطه ور شوند قرار دهید. به ازای هر لیتر آب دو قاشق چای خوری جوش شیرین و یا یک قاشق غذاخوری سرکه سفید به آن اضافه نموده و در آن حل نمائید. پس از دو ساعت با اسکاچ بدون سیم بهمراه مایع ظرفشویی شستشو دهید.

نصب و راه اندازی رایگان اجاق گاز استیل البرز شامل چه مواردی می باشد؟

خارج کردن دستگاه از بسته بندی

نصب اجاق در محل تعیین شده و اتصال آن به برق و گاز شهری

نصب متعلقات اجاق گاز

راه اندازی دستگاه و چک کردن موارد عملکردی

آموزش کار با دستگاه