برند محبوب مصرف کنندگان

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

برند محبوب مصرف کنندگان

جشنواره ملی برندهای برتر محبوب مصرف‌کنندگان» با مشارکت و نظرسنجی مردم به عنوان مهم‌ترین تصمیم‌گیران و داوران انتخاب برندهای برتر از یکم آذر ماه آغاز و تا سی دی ماه 1393 ادامه یافت. در این جشنواره نظرسنجی گسترده مردمی از چهار روش حضوری، تلفنی، پیامکی و اینترنتی در حوزه کالاها و خدمات مورد نیاز اقشار جامعه انجام شد.
براساس رتبه‌بندي نهایی، برند اول هر گروه به کسب تنديس زرین به عنوان برند برتر از نظر شاخص محبوبیت نزد مصرف کنندگان معرفی شد که بر اساس رای مستقیم مردمی نیز انتخاب شد.
برندهاي برتر و محبوب جشنواره، برندهايي هستند كه در هر گروه كالايي حائز بالاترين آرای مردمی و هواداران باشند. در روز دهم اسفند ماه مدیر عامل محترم استیل البرز آقای مهندس نوید ایزدپناه به همراه آقای افشار رئیس محترم تبلیغات استیل البرز به مرکز همایش های بین المللی صدا وسیما مراجعه و از نتیجه این نظرسنجی آگاه شدند .
برند محبوب مصرف کننده در 2 گروه صنعت اجاق گاز آشپزخانه و صنعت سینک و هود، استیل البرز معرفی شد و دو تندیس زرین به شرکت صنایع استیل البرز اعطا گردید.
در این نظرسنجی گسترده ملی نزدیک به 1187306 رأی مردمی در 76 گروه کالا/خدمات از طرف مردم دریافت گردید. حائز اهمیت است در این جشنواره در گروه صنعت اجاق گاز آشپزخانه غیر از استیل البرز برندهایی همچون اسنوا، ایلیا استیل، اخوان، داتیس، بیمکث، سینجر و .... و در گروه صنعت سینک و هود نیز غیر از استیل البرز برندهایی همچون اخوان، سینجر، درسا، کن و ... حضور داشتند
شرکت صنایع استیل البرز ضمن قدردانی از کلیه مصرف کنندگان که برند استیل البرز را برند محبوب خود می نمایند، سعی می نماید تا در تمامی سال های آتی به روند جلب رضایت مصرف کننده اقدام نماید.


بیشتر بخوانبد...

© 2019 SteelAlborz. All Rights Reserved.